El Butlletí Oficial de la Província ha publicat aquest matí les candidatures que es presenten a les eleccions municipals del 26M i tots els noms que les integren. Sant Celoni està emmarcat dintre de la Junta Electoral de la zona d’Arenys de Mar i, finalment, són sis les candidatures que es presenten a les eleccions. ERC, PSC, CUP, Junts, Podemos i Cs.

Aquestes són les llistes :

ESQUERRA  REPUBLICANA  DE  CATALUNYA-ACORD  MUNICIPAL (ERC -AM)

1. Magalí Miracle Rigalós 2. Josep Maria Orra Pie 3. Dolors Pagés Canaleta (Independent) 4. Martí Abril Vicario (Independent) 5. Zoraida Diaz Morillas 6. Lluís Bueno Comas 7. Sònia Segarra Garcia 8. Josep Maria Gayola Castells (IIndependent) 9. Helena Alonso Travesset (Independent) 10. Pep Arenas Serra 11. Montserrat Torres Alarcón (IIndependent) 12. Pau Gurri Freixa 13. Lourdes Garrido Garcia (Independent) 14. Vicenç Herrero Farigola 15. Yolanda Garcia Zarate (Independent) 16. Josep Manuel Bueno Martínez 17. Teresa Vilagran Serret

Suplents 1. Eduard Illa Massuet 2. Assiya Houllich Attalauziti (Independent) 3. Carles Palanca Muñoz (Independent) 4. Maria Fernanda Arriba Crovara (Independent) 5. Josep Alsina Lloreda 6. Angustias Aranda Sánchez (Independent) 7. Jordi Arenas Vilà (Independent)

CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)  PSC

1. Eduard Vallhonesta Alarcón 2. Miriam Teruel Navarro 3. José Capote Martín 4. Laura Álvarez Pulido (independent) 5. Diego Fernández Pinto (independent) 6. Mohamed Lamin Jammeh Sanneh (independent) 7. Noemí Sesé Yúfera 8. Anna Maria Camelia Ariza Olmo (independent) 9. María Rodríguez Fuentes (independent) 10. Braulio Jorge Ruiz Retamero (independent) 11. José Luis Domínguez Miño (independent) 12. Maria Rosa Planchart Soler (iindependent) 13. Balbino José Méndez Vega (independent) 14. Mónica Zambrano Domíinguez (independent) 15. Francisco Sánchez González (independent) 16. Maria Clemencia Gutérrez Arriga 17. Joan Castaño Augé

Suplents: 1. Juan José Ferreiro Suárez (independent) 2. Josefa Platero Masero 3. Marc Jurkiewicz Cortada (independent) 4. Eva María Hernández Hernández (independent) 5. Valentín Miguel de la Vega Cadenaba (independent) 6. David Sánchez López 7. Gloria Nonell Salvaña (independent) 8. David Martínez Sánchez (independent) 9. Maria Rosa Caballero Civit (independent) 10. Pedro Checa Rubio

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

1. Mariona Pascual Alfaras 2. Gerard Carot Sans (independent) 3. Roser Calvet Riera 4. Gerard Masferrer Marfil 5. Anna Oliver Torrent (independent) 6. Xavier Garcia Carrillo 7. Montserrat Sendra Orteu 8. Ignasi Charles Rodríguez 9. Manuela Gallardo Sánchez 10. Xavier Alfaras Panareda 11. Sílvia pintomena (independent) 12. Ferran Navàs Farré 13. Anna Harder Relat 14. Mouhssen el Hanouni el Bakri 15. Maria Emilia Pilar Mercedes Barrios Martínez 16. Enric Nogueiro Marcuello 17. Helena Tarragó Caballé

Suplents: 1.Jaume Turón Auladell 2. Purificación Martín Campos 3. Enric Saurí Saula 4. Andrea Peña Ambatlle 5. Marçal Draper Deulofeu 6. Montserrat Escudé Jas 7. Isaac Martí Escobar 8. Laia Arnau Borràs 9. Albert Planas Masó 10. Margarita Gener Sánchez

JUNTS (JXCAT-JUNTS)

1. Raül Garcia Ramírez 2. Amaïs Medina Terradas 3. Ernest Vilà Pladevall 4. Mª Àngels Bordetas Delgado 5. Jordi Clopés Lagarda 6. Patricia Rodríguez Pedraja 7. Josep Maria Garcia Sala 8. Albert Serrà Ramos 9. Irene Córdoba Morón 10. Neus Espinosa Escobar 11. Mª Helena Lagarda Planas 12. Manel Sánchez de la Torre 13. Júlia Jiménez Mesa 14. Josep Pagès Massó 15. Jaume Figueras Codony 16. Laura Costa Olivé 17. Francesc Deulofeu Fontanillas

Suplents: 1. Josep Moulines Tomàs 2. Eva Guàrdia Recorda 3. Sergi Manso Luis 4. Yurena Rodríguez Rodríguez 5. Ivan López Martínez 6. Luisa Isabel Garcia Martínez 7. Jesús Bordetas Luna 8. Margarita Ponce Serrano 9. María Asunción Pina Jue 10. Joaquim Calvet Canaleta

PODEMOS (PODEMOS)

1.Ahmed Benamar Bellouki 2. Sira Bayot Ortiz 3. Leticia Elizabeth Barrios Montiel 4. José Manuel Sanz Jiménez (independent) 5. Maria Ortiz Espinosa 6. Francesc Xavier Costa Muñoz 7. María Luisa Estero Naharro 8. Josep Riera Cuadras (independent) 9. Guadalupe Espinosa García (independent) 10. Fernando Uceda Rosal 11. Marc Giralt Vives (independent) 12. Cristina Talló Chicón (independent) 13. Ramón Pérez Cervera 14. Juana Espinosa García (independent) 15. Sergio Ariel Navarro Alegre 16. Antonio Ortiz Povedano 17. María Espigares Espinola (independent)

Suplents: 1. Rigoberto Pérez García

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (CS)

Javier Munner Salmerón 2. Carla Domene Gallego 3. Carlos Fortuny Aguelo 4. Feliciana Blanco García 5. Alejandro Julián Campaña 6. Antonia Salmerón Ramírez 7. David Rodriguez Palacios 8. Rosalía Romero Vega 9. María de los Ángeles Ramírez Berbel 10. José Antonio Martín Arboleda 11. María Isabel Álvarez Domínguez 12. Fernando Cerqueira Crucio 13. Francisco Javier Munner Pineda 14. Sonia Salmerón Ramírez 15. Santos Jauregui Hernández 16. Pol Cozar Ruiz 17. Maria del Carmen de la Rosa de la Rosa

Suplents: 1. Francisco Urpi López

Comparteix...

Deixa un comentari

dinou − 9 =